Kursus "Mõtte salajane jõud..." toetab Kirna mõisa renoveerimist


 

IIKA keskus annetab 10%  sinu kursusetasust „Mõtte salajane jõud...“ Kirna mõisa renoveerimise toetuseks. Sellega saab iga kursusel osaleja panna õla alla Kirnasse vabahariduskeskuse loomisele, kus inimestel on võimalik avardada teadmisi iseendast.​

Eestvedajatel on plaanis luua Kirna mõisa holistiline tervendus- ja vabaharidus keskus, sisenedes täiendmeditsiini valdkonda, kus on koondatud iidsed teadmised tänapäevase kvantfüüsikal põhinevate tehnoloogiatega.
Mõis on kõikidele külastajatele avatud 365 päeva aastas. Tegemist on heategevusprojektiga, kus ei müüda pileteid ega pakuta tasulisi teenuseid. Kogu tegevus toimub annetuste ja vabatahtlike toel.

Toetame koos!


Kirna mõisast:

3ha suuruses lilledesse uppuvas mõisapargis on laiali pillutatud üle poolesaja tervendava pingi, igaüks eri organi toetamiseks. Mõisaparki külastab aastas üle 15 000 inimese endale tervist, energiat ja meelerahu ammutamas.
Kirna mõisapargi maa-alal asuvad maakoores geoloogilised rikkelõhed ja sel põhjusel erineb mõisapargi elektromagnetiline kiirgus tavapärastest looduslikust foonist. Võimalik, et just selle mõjul on toimunud külastajatel mõisapargis viibides sadu seletamatuid tervenemisi erinevatest psüühilistest ja füüsilistest haigustest. Tervenemislugusid on seinast seina. Mõni peab seal toimuvat platseeboefektiks, kuid teaduslikult on tõestatud ka platseeboefekti tervendav mõju.

 

25.02.2019

“Minister Sikkut tunnustas 2018. aasta tegusamaid tervisedendajaid”, kus Kirna mõisapere pälvis ministrilt suure tunnustuse.

Loe JärvaTeataja uudist siit

Loe Sotsiaalministeeriumi lehelt siit

Loe Delfi uudistest siit

 

Kirna mõisas on selle eestvedajad teinud algust üsna erakordse algatusega kogu Eestis: nad finantseerivad annetuste ja isiklike vahenditega koolituste sarja, mis paneb iga inimese mõtlema ja keskenduma oma tervisele, oma hingelise ning füüsilise tasakaalu ja heaolu suurendamisele.

25.01.2019
„Järvamaa aasta tegu 2018”

Järvamaa omavalitsuste liidu ja Järva Teataja poolt korraldatud „Järvamaa aasta tegu 2018” rahvahääletuse tulemusel hinnati Kirna mõisa tegemisi 11-e nominendi hulgast auhinnalise teise koha vääriliseks! 

Loe artiklit siit


Kirna mõisa aasta terviseteo konkursile esitanud Türi vallavanem Pipi-Liis Siemann peab Kirna mõisas toimunud tervisesündmusi heaks näiteks ning maailmamuutvaks kogemuseks, kuidas on võimalik ise ideesse uskudes kaasata rahastajaid ning saavutada väikeste sammudega muutusi inimeste tervisekäitumises. Eestvedajad usuvad, et leiavad oma tasuta tervisepäevade jätkamiseks toetajaid ning suurendavad sellega kogukondlikku ja tervislikumalt elamise mõtteviisi, panevad võimalikult kaua tervena ja õnnelikult elatavasse ellu panustama nii organisatsioone kui eraisikuid, vähendades sellega nii kogu riigi kui iga inimese haigestumisi ja kulusid.  

23.11.2018

“Aasta tervisetegu 2018" - Kirna mõis.

Loe JärvaTeataja artiklit siit


Arvo Pärdi Keskuses toimus Põhja-Eesti 13. turismikonverents, kus jagati välja auhinnad Põhja-Eesti aasta väikeettevõttele, suurettevõttele ja atraktiivseimale turismiprojektile.
Kirna mõis oli nomineeritud “Põhja-Eesti aasta atraktiivseim turismiprojekt 2018" kategoorias!

14.11. 2018

“Põhja-Eesti aasta atraktiivseim turismiprojekt 2018" 

Loe JärvaTeataja artiklit siit