TREENINGUD


 

Esmaspäeval 02. detsembril toimub plaaniväline  treening IIKA keskuses kell 17:30

Treeningut juhendab Ylar Lindepuu
Ootame aktiivset osavõttu!


 


 

MIDA TÄHENDAVAD IIKA KESKUSE TREENINGUD?

Oleme mõelnud sellele, et õpilane ei jääks peale kursust omapead, vaid ta saaks kursuse päeva järel jätkata intensiivset harjutamist kogenud treenerite juhendamisel. IIKA keskuse treeningute mõte ongi selles, kus õpilane saab kaks korda nädalas käia kursustel omandatud harjutusi ”lihvimas” ja ”viimistlemas”.

Treeningsaal on avatud ka kõikidele IIKA keskuse õpilastele, kes on vähemalt läbi käinud päevase algkursuse ”Mõtte salajane jõud…”. Kaks päeva nädalas on kohal juhendajad, kes vastavad algkursusel tekkinud küsimustele ja aitavad läbi viia juhendatud treeninguid algkursusel omandatud harjutustele. Väga suure populaarsuse on saavutanud ”Hinge koolimaja” harjutus ja ka juhendatult on lihtsam jääda ”vaatleja positsiooni” läbi ”Rongijaama” harjutuse infovälja sisenemisel.  
 
Baaskursuse umbes kolm kuud kestva intensiivõppeprogrammi üks osasid on samuti õhtused juhendatud treeningud. Iga õppepäeva järel on õpilastel kasutuses õhtuti harjutussaal, kus treenitakse juhendajaga koolituspäeval omandatud harjutusi. Ühine treeningsaal võimaldab sooritada efektiivselt paarisharjutusi, millel on väga suur osa fantoomse tunnetuse arendamisel ja sisemise ”bioloogilise arvuti” välja arendamisel.

TREENINGUD TOIMUVAD kolmapäeviti 17:30-20:00 ja erijuhtudel ka esmaspäeval.

Juhendatud treeningud on mõeldud algkursuse, baaskursuse, süvaõppe õpilastele ja need toimuvad kolmapäeval ja erijuhtudel ka esmaspäeviti. Mõlemal päeval on treeningsaal avatud põhikursuse ja sõvaõppe harjutajatele kell 17:30-19:00 ja kell 19:00-20:00 on oodatud algkursuse meetodite treenijad koos põhikursuse ja sõvaõppega.  Alati on hea ikkagi vaadata kodulehelt üle toimumisajad, kuna korraldaja jätab endale õiguse teha treeningkavades muudatusi.

Riigpühadel trenne ei toimu!

MIS TREENINGUD MAKSAVAD?

​Treeningu maksumusi on erinevaid. Ühe korra treening maksab 7 eurot (algkursus, baaskursus ja süvaõpe). Saab ka endale soetada odavamat 6 korra treeningkaarti 30 euroga (5 eurot kord). Juhendamata Meisterklassi treeningud maksavad 3 eurot (saalikasutamise tasu).

KUIDAS TULLA KOHALE?

Asume WTC Tallinn keskuses. See on suur maja, kus hulgaliselt sissepääsusid. Kõige lihtsam on tulla Ahtri tn 12 peauksest sisse, all aulas on lift. Liftiga tulge 6. korrusele, lifitst välja astudes vasakpoolne koridor (fonoluku number 86). Seejärel koridori paremal pool on ruum nr 86, mille kohal on suurelt kirjutatud IIKA Eesti OÜ. Parkimine on kesklinnas vabadel parkimis kohtadel ja need on tasulised. Lähim odavam parkla on Euroopa hotelli lähedal, kus ööpäeva parkimise hind on 3,50 €.