KOOLITUSED


 

OLEN OMA MAAILMA MEISTER

Mida kõrgem on su energiatase, seda võimekam on su keha. Mida võimekam on su keha, seda paremini sa ennast tunned ja seda rohkem oled sa võimeline kasutama oma tõelist annet loomaks midagib erakordset.

Selgeltnägemine on universaalne tee saada piiramatult teavet ja me kõik oleme võimekad selgeltnägijad. Tõsi küll, see on jäigalt seotud enesearengu protsessiga, mida on võimalik konkreetsete meetoditega arendada.

IIKA keskus on oma pärisalguse saanud aastal 2007 Soomes, kus Ülar Lindepuu asutas Parapsühholoogia ja piiriteaduste uuringute keskuse. Parapsühholoogia uuringute vallas alustasime olemasolevate andmete kogumisest valdkondades nagu selgeltnägemine, hüpnoos, radiesteesia, inimeste ja loomade vaheline telepaatia, psühhomeetria, telemeetria, telekinees, psühhokinees, levitatsioon, astraalsed rännakud ja teleportatsioon. Töötanud läbi väga suures mahus materjale, mõistsime, et parapsühholoogia ilmingud on ammugi maailmas läbi uuritud ala ja need üles loetletud fenomenid on kõik tegelikult juba ammu ka teaduslikult ära tõestatud. Sellest ei ole lihtsalt väga palju avalikult räägitud. Tänapäeval on termin ”parapsühholoogia” ennast juba ammendanud ja enam ei räägita niivõrd parapsühholoogia arengust, pigem inimese energeetilis-informatiivsest arengust. Asutasimegi Soomes "Inimesen Informatiivisen Kehityksen Akatemia”, millest tuleb lühend IIKA (Eesti keeles - Inimese Informatiivse Arengu Akadeemia), kus hakkasime õpetama selgeltnägemist, telepaatiat, astraalset rändamist nii täiskasvanutele kui ka lastele. Aastal 2013 alustas IIKA keskus oma tegevust ka Eestis.

Praegu õpingud toimuvad Tallinnas ja Meediumi Meisterklassi õpingud Soomes. 

UUS ALG- JA BAASKURSUS


 

SÜVAKURSUSED


 

 

ÕPPEKESKONNAD