ALGKURSUS Mõtte salajane jõud - piiramatute võimaluste võti I

Inimese mõte formuleerib mittemateriaalseid kujundeid, mille alusel ta tekitab enda reaalsust. Selle reaalsuse kujundite järgi joondub energia mateeriaks.

Mõtted võivad ravida keha, kuid keha ei saa ravida mõtteid, mõtted peavad olema tervemad kui keha. Mõtted kujundavad Sinu elu. Aju ei erista välismaailmas toimuvaid sündmusi nendest, mis on meie mõtetes. See annab meile vabaduse luua oma elu. Aga me peame teadma ja suutma kasutada õigeid vahendeid.

 Algkursus Tallinnas 11.-12.02.2023

Kursus toimub kell 10:00-16:00

Aadressil: Tallinn, Liivalaia 5, sissepääs on hoovipoosest uksest

Loe tagasisidet siit

YouTube-videon näyttäminen ei onnistunut. Tarkista markkinointievästeiden hyväksyminen ja selaimen yksityisyysasetukset.


 

MIS ON SELGELTNÄGEMINE?

 

Tihtipeale aetakse ekslikult segamini selgeltnägemist ennustamisega, nõidumisega või maagiaga ja selles ei ole mingit müstikat või esoteerikat. Selgeltnägemine on informatsiooni vahetus sotsiaalses keskonnas ja kogu kõiksuses. 

Informatsioon – on saadud signaalide sisemine tõlgendamine vastavalt oma väärtustele. Kuidas neid väärtusi leida alateadvusest ja kuidas need muuta eduka ja terve inimese mõttemaailmaks, sellest räägib kursus "Mõtte salajane jõud või alateadvuse vägi - selgeltnägemise treening"

Otsustasin jagada seda teavet ka Sinule - kuigi teadupärast neid asju ei "tohiks" rääkida kõva häälega. See on kindlasti kõige suurem saladus, mida sündimisest saadik on hoitud sinu eest saladuses – Mõtte Salajane Jõud.

Olen olen uurinud ja õppinud seda teema aastast 2002 ja nüüd, 20 aastat hiljem, olen saanud valmis selle, mida ma nüüd Sinuga jagan. Räägin sellist, mida ei ole soovitud, et Sa kuuled. Muidugi mitte – see tähendaks palju suuremaid võimalusi ja palju, palju vähem kontrolli Sinu üle.

Käes on aeg maha kiskuda saladuste eesriie ja paljastada teile tegelikud teadvuse võimalused - mõtte salajane jõud. Jah! Sa võid olla tõeliselt tervem, õnnelikum, liikuda hästi, nautida elu, kaalust alla võtta, et olla edukas ja rikas ning veel kord olla õnnelikum ja olla armastatu.


 

MILLEST KURSUSEL RÄÄGIME JA MIDA TEEME?


 

1. MIS ON SELGELTNÄGEMINE, SELGELTKUULMINE, -TUNDMINE, -MÕISTMINE JA -TEADMINE?

Selleks, et selgeltnägemise fenomeni sügavamalt mõista, räägime kõigepealt lahti, kuidas aju muudab väljastpoolt tuleva informatsiooni meie mõistusele arusaadavateks kujunditeks. Sest informatsioon on ainult vibratsioon, millel on oma lainepikkus. Teadupärast värvidel on oma lainepikkus, helidel on oma lainepikkus, lõhnadel on oma lainepikkus, maitsetel on oma lainepikkus ja emotsioonidel on oma lainepikkus. Aju peab ju kuidagi need vibratsioonid meile kujunduteks muutma, mita me oleme harjunud nimetama värvideks, häälteks, maitseteks, lõhnadeks ja emotsioonideks. Räägime kuidas alateadvus aju salvestatud kujundeid kasutab. Läbi selle mõistmise on mõistusel parem aru saada, mis on selgeltnägemine, selgeltkuulmine, selgelttundmine, selgeltmõistmine ja selgelt teadmine.

2. KUST MÕTTED TULEVAD JA KUIDAS NEED FORMULEERUVAD?

 

Proovige selgitada inimesele kuidas maitseb ja näeb välja sidrun, kui ta seda eluski näinud ei ole. Kui alateadvuses ei ole salvestatud vastavat kujundit, siis meie mõistus ei oska meile seda selgitada. Tundub ju lihtne, sest oleme kõik seda maitsnud-näinud, meile tundub see iseenesest mõistetav arusaam. Aga proovime teistsuguse kujundiga! Käisin kunagi reisil väga eksootilisel maal ja mul oli au näha ja maitsta puuvilja nimega "Karamba", see on eurooplasele suhteliselt tundmatu puuvili. Kas tuli mingisugust ettekujutust? Kas mõistus leidis midagi alateadvusest?

3. MIS ON TEGELIKULT ALATEADVUS?

 

Päris tihti olen kuulnud inimesi ütlemas, et "miski mind hoiatas" selle pettuse eest. Kui te sõidate autoga, siis tunnete auto gabariite piisavalt hästi, et pea ei peaks pöörlema nagu "google maps" kaamera. Päris tihti tuleb ette, kui inimene teile midagi ütlema hakkates avab suu, aga te justkui teate mida ta teile rääkima hakkab. Kui satute mingisse situatsiooni, siis mõistate imestusega, justkui teadsite et niimoodi juhtub. Sarnaseid situatsioone võiks veelgi hulgaliselt üles loetleda, mida võiks nimetada alateadlikuks info liikumiseks. Kursusel räägime mis alateadvus on ja kuidas sealt teadlikumalt infot kätte saada võiks. 

4. MIS ON SUBLIMAALNE INFORMATSIOON JA SELLE MÕJU ALATEADVUSELE?

 

Termin "sublimaalne informatsioon" on uuema aja termin, mida veel aastakümneid tagasi nimetati "25. kaader". Kursusel räägimegi sublimaalse informatsiooni mõju meie teadvusele ja kuidas sublimaalne informatsioon mõjutab meie elu edasist käiku ning kuidas me teeme valikuid. Tihtipeale meie eesmärkide valikud ongi sotsiaalse keskonna teguritest tingitud, mitte need ei ole meie tegelikud eesmärgid. Räägime ka, kuidas neid tegelikke eesmärke leida oma alateadvusest.

5. MIKS MÕNED MÕTTED REALISEERUVAD KIIRESTI JA MIKS MÕNED EI KUNAGI?

Väga paljud õpetused räägivad sellest, kuidas sarnane tõmbab ligi sarnast ja kindlasti olete lugenud läbi mõne rikkaks saamise raamatu, aga selle järel rikkamaks saanud ei ole. Tegelikult olete selle raamatu võrra rikkam, mis selgitab samuti sarnase külgetõmbejõu fenomenist. Võime ehitada kümneid ja sadu rahamunasid, aga rahamägesid kuskiltpoolt ei paista. Ja kui rahamäed paistma ei hakka, siis otsustame, et see rahamuna ei toimi. Tegelikult toimib küll, aga kui palju me alateadlikult selle vastu töötame, seda me ei märka, sest see vasturinde partisan on varjunud meie alateadvusse ja varjab seal ennast hoolikalt edasi. Külgetõmbejõu seadusega kooskõlas koguvad need vasturinde partisanid endale kogu aeg lisajõudusid juurde ja meie võlakoorem ainult kasvab. Seda kuidas neid alateadvusse varjunud partisane üles leida, seda kuuleme juba kursusel. 
​Tänapäeval on väga populaarne väljend "Sinna kuhu läheb mõte, sinna läheb energia ja kuhu läheb energia, sinna läheb informatsioon. Inimene on ka energia-informatiivne olend, aga mida se sügavamalt tähendab?


 

Kursuse kava:

 • Kust mõtted tulevad?
 • Mis alateadvus tegelikult on?
 • Kui suur on sublimaalsete sõnumite mõju alateadvusele?
 • Miks mõned mõtted realiseeruvad kiiresti ja miks mõned ei kunagi?
 • Eesmärgistatud mõtete suunamine tohutus infoväljas?
 • Mis selgeltnägemine, -kuulmine, -tundmine, -mõistmine ja -teadmine tegelikult on?
 • Mis on eideetiline selgeltnägemine?
 • Kui mitmemõõtneline informatsioon tegelikult on ja kuidas me seda teadvustame?
 • Mis on mitmemõõtmeline selgeltnägemine (korraga nii eest, tagant, seest kui ka väljast)?
 • Mineviku ja/või tuleviku vaatamine selgeltnägemise abil + harjutus (kahe inimese paaristöö)
 • Kuidas leida üles alateadvusest oma tugevad küljed ja kuidas kõrvaldada oma nõrgad küljed.

Kursus on mõeldud nendele, kes veel kahtlevad enda võimetes ja tahavad endas selgusele jõuda. Kursus on ka sobiv nendele kes tahavad ennast edasi arendada. Ka nendele kes tahavad ennast paremini elus realiseerida, leida üles enda tugevad küljed ja nõrgad küljed ning nõrgad küljed muuta tugevateks külgedeks.


 

Kursust juhendab Ylar Lindepuu

Kursuse hind:

189 € väikese sissetulekuga inimestele

249 € keskmise sissetulekuga inimestele

289 € suure sissetulekuga inimestele

Kursusele saab registreeruda IIKA keskuse e-poe kaudu ja kursusetasu laekumine IIKA Eesti OÜ arvele tagab koha kursusel. Kohtade arv on piiratud (10 inimest). On juhtunud, et broneeritakse koht, aga kursusele ei tulda, sellepärast on jäänud uksetaha need, kes on tõeliselt tahtnud tulla.

Täname mõistva suhtumise eest!

Registreerimine kursusele "Mõtte salajane jõud..."


 

TAGASISIDE


 

Ülar, tore et oled olemas! Oled parim õpetaja keda tean! Tänan Sind toreda, sisuka, innuka koolituspäeva eest! Mul on palju, mida sinult õppida… Tänan! Ester


 

Uskumatu Ülar, kuidas suudad ühe kursusepäevaga avada selgeltnägemise. Kogu see kursus oli mulle, "vaimne revolutsioon", nüüd ma saan aru, kui lihtne on omandada selgeltnägemine igaühele meist. Aitäh! Minna


 

See koolitus on parim asi minu elus on olnud. Suhtumine kogu elusse tervikuna on täiesti muutunud. Ma ei muretse enam asjata, elu on imeline ja kõik on tõesti võimalik!!! Aitäh! Johanna


 

Olen vaimustuses, millised õpetusmeetodid sinul on, ja tänud, et jagate seda teistega. Aitäh! Miska-Alexander


 

Olen osalenud paljudes enesetäiendamise kursustel, kuid arvan, et see koolitus andis mulle kõige tõhusamad vahendeid edasiseks arenguks.  Suur aitäh sulle selle eest! Rein


 

Osalesin sinu koolitusel. Ma olin väga rahul ja ma tahan teid väga tänada! See on suurepärane, et sa tahad jagada õpetusi meiega. Selliseid inimesi nagu Sina, on vaja palju rohkem.
Tänan veel kord! Miia


 

See on olnud imeline teekond. Tänud, kui palju uksi on avanenud pärast koolitust, great indeed. Julgust on tulnud juurde ja argus on pikem ajalugu. Aitäh! Noora


 

Tahtsin teid tänada kursuse eest. Ma olen harjutanud selgeltnägemist ja sain häid tulemusi. Vaatasin oma nõbu minevikust ühte õnnelikku päeva ja õnnestusin väga hästi. Ma vaatasin veel ka tema tulevikku ja nüüd jääb üle ainult oodata. Ma ütlesin oma nõbule, et ma ei oska veel päris hästi, kuid ta oli heameelega nõus olema katsejäneseks. Aitäh! Satu


 

Kogu kursuse ajal meel oli väga rahulik, kuid pärast muidugi oli võimas tunne. Sain väga palju uut perspektiivi oma ellu. Koolitus jättis uskumatu ja kustumatu mulje ... nüüd oskan laiemalt näha maailma! Täname! Sisko


 

Tahan Sind tänada huvitava koolituse eest. Oli väga põnev ja mitmed asjad jäid minu meeltesse keerlema. Olin igal juhul päevaga väga rahul. Olen väga tänulik Sulle, et sa meie õpetamisega tegeled ja pühendad meile oma aega ja edastad oma teadmisi. Olen tõesti väga rahul ja ootan kogu hingest, et saaksin õpinguid Sinu juhendamisel jätkata. Tänudega, Janika!


 

Olen õnnelik, et mul on au/õnn olla Ülari õpilane. Tänudega, Leila!


 

Mu elu on väga palju muutunud selle viie koolituspäeva järel. Praeguses eluhetkes on see kõige parem asi, mis olen üldse kunagu ette võtnud - sinu koolituspäevad.
Nii palju väravaid on korraga lahti minemas, osa on juba lahti, osa alles avaneb. Tööd tuleb muidugi teha, aga põhi töövahendid sa ju andsid juba!
Ma ei ole mitte ühtegi hetke tundnud ei kahtlust, ei kõhklust, alates tutvustamise päevast on kõik olnud nii selge! ja kogu aeg läheb paremaks! Aitäh, aitäh! Mul on olnud tore ja põnev ja äge, sa oled super! Suurte tänudega, Külli!


 

Jagan Ülar Lindepuu mõtteid ja kogemusi ning imetlen väärtusi, mida ta loob. Aitäh, aitäh, aitäh, Kelli!


 

Käsitletud teemad tõstsid maja alusseinas paika väga mitu määrava tähtsusega kivi, kui metafoorselt väljenduda. Ühesõnaga jäin väga rahule. Suurepärane jätk aastaid tagasi alustatud teekonnale. Kasutan juhust, et sind veelkord kursuse eest tänada! Madis


 

Aitäh, et Sa mu ellu tulid - minu maailm on seeläbi kõvasti laiemaks muutunud! Aitäh, Kersti!


 

Suur aitäh sulle kooli eest. Olid mulle suureks toeks ja eeskujuks. Ma sain just seda, mida vajasin algkursuse ja põhikursusega. Aitäh selle kooli eest. Sa oled tõeline päike.

Õnnistan sind armastusega, Kaisa!


 

Tahtsin edastada tagasisidena tänusõnad. Olen uurinud erinevaid tehnikaid, kuidas suhelda energiatega nii hinge, vaimu kui teadvuse tasandil. Käesolev koolitus, mis minu hinnagul põhineb teadvuse tasandi kasutamisega, on olnud oma selgituse ja praktikatega tasemel, mida võiks lugeda sellealaseks täielikuks tarkuses.

Jätkake samas vaimus. Tervitusega, Priit


 

Olen jõudnud Meisterklassi koolitusteni ja ma pole küll eriline kirjamees, aga tahan Sind tänada selle teekonna eest mis sa meile pakkunud oled. Eeskätt tahan Sind tänada enda nimel, sest see mis peale koolitust on juhtunud, oleks lühikirjeldusena IME! Jah, pikk tee on veel minna, aga nüüd tean kuidas seda teha.

Aitäh ja sügav kummardus Sulle! Pirek!