MAAILMA LOOMINE

 

PÄÄSTA END - triloogia 1. osa

PÄÄSTA MAAILM ENDAS - triloogia 2. osa

PÄÄSTA MAAILM ENDA ÜMBER - triloogia 3. osa

 

ISBN

9789949017270

ILMUMISAASTA      2021
KEELeestikeelne
FORMAATKõvakaaneline
KIRJASTUSPortaNova OÜ
KOMPLEKTI HIND75 € (3 raamatut)

Inimkond on olnud käsitamatute ja ratsionaalselt seletamatute nähtuste salapärase maailmaga seotud nähtavasti kogu oma olemasolu kestel. Maal on alati elanud vähesed valitud, kes valdavad teistele kättesaamatut kunsti ennustada sündmusi, juhtida ilmastikunähtusi, ravida kohutavaid haigusi või teha muud üleloomulikku. Ja ehkki sedalaadi teadmisi ja oskusi varjatakse hoolega, on paljugi tänaseks päevaks suhtumises muutunud. 

Kuidas ja milleks saavad inimesed salajasi teadmisi? Milline peab olema vaimne tase, et saada Pühendatuks? Kuidas elada, milles on elu mõte? Kui lugeja jääb nende küsimuste üle tõsiselt mõtisklema, kui temas tekib tahtmine end ületada, et tõusta uuele olemise astmele, siis on raamat oma ülesande täitnud.

Kolm raamatut viivad teid esimest korda kolmandal aastatuhandel uude maailma, uute teadmiste juurde. Need on “Päästa end”, “Päästa maailm endas”, “Päästa maailm enda ümber”. Need raamatud juhatavad teid surmalt surematusele, hirmult ja passiivselt ootuselt äratundmisele, kes te olete ja kus on teie koht igavikulises Kosmoses, mis ootab ammu ja armastusega teie ärkamist.

Kui loete neid raamatuid, võib täiesti juhtuda, et teil avaneb selgeltnägemine, sest nii nagu esimenegi raamat “Päästa end”, täidavad järgnevad samuti kõrgema mõistuse tahet, mis tegutseb reaalsuse teisest mõõtmest ja kiirgab sõnade kaudu kõrgema taseme eluenergiat. 

Raamatutriloogia oleks võinud täie õigusega kanda pealkirja “Looja teadmiste raamat”. See, millest siin jutustatakse, ei ole ulme, need ei ole kirjaniku unistused mingist võimalikust tulevikust, vaid reaalsus, mida on kinnitanud arvukad näited.

Kes suudab näha tegelikkust, see on selgeltnägija ja ta asub olevikus. Kes suudab selgeltnägemist juhtida, see asub juba tulevikus, minevikus või kus iganes. Ta võib sekkuda toimuvasse igast aja ja ruumi punktist, tegutseda aktiivselt ja võtta endale vastutuse sündmuste arengu eest, millesse tahab sekkuda. See ongi loomine – koostöö Loomises. Mis sellest, et väike, tähtsusetu ja kõigest ühel elupuu oksakesel, kuid see on juba juurdepääs sellele, millega tegeleb Looja ise. Te olete loodud Tema sarnaseks, tema näo järgi ja jõudsite pika arengu käigus lõpuks võimaluseni luua sündmus alates tasemelt, kus see ei ole veel toimunud, selle arengu algusest ja isegi enne seda. See ongi Looja tehnoloogia. 

Arkady Petrov

ELU PUU praktilist käsiraamatut müüb IIKA keskuse e-pood ja

Jansuku Pood, Müürivahe 17, Tallinn


 

MAAILMA LOOMINE - PÄÄSTA END triloogia 1. osa

 

AUTOR: ARKADY PETROV

Mida me ka ei tee, kuhu me ka ei lähe, me liigume ühe eesmärgi suunas – ligineme endale, püüame ennast meenutada. Inimesed, kes on kaotanud mälust oma mineviku ja tuleviku, sarnanevad lastega, kes on valmis päevad läbi sõitma ühel ja samal neile meeldima hakanud karussellil. Miski nende ümber muutub alatasa. Kord paistab päike, siis jälle sajab, puudel puhkevad pungad või langevad neilt lehed, muretult karussellil keerlevaid lapsepõlve sattunud inimesi käivad vaatamas küll ühed, küll teised. Me lendame mööda suletud ringi, kiljume kiirusejoovastusest, olles unustanud, et oskasime minevikus ka ise lennata, et kõik meie vaimustusehood on üksnes ähmased mälestused sellest, kes me kunagi olime.

 

ISBN

9789949017287

ILMUMISAASTA      2021
KEELeestikeelne
FORMAATKõvakaaneline
LEHEKÜLGI413 lk
MÕÕT218x159x32 (mm)
TÕLKIJAAllar Sooneste
KIRJASTUSPortaNova OÜ

 

MAAILMA LOOMINE - PÄÄSTA MAAILM ENDAS triloogia 2. osa

 

AUTOR: ARKADY PETROV

Vanasti väideti, et maailm toetub kolmele elevandile, või nagu öeldakse juudi Kabalas, kolmele sambale. Kas maailm toetub vaaladele, elevantidele või sammastele, see asja sisu ei muuda. Jutt ei ole loomadest, vaid aju paremast ja vasakust poolkerast ning seljaajust, nende TEADVUSELE põhineva harmoonilise funktsioneerimise võimalusest. 

Vasaku ajupoolkera loogilised funktsioonid avalduvad teadusliku maailmavaate kaudu. Parema ajupoolkera loogilised funktsioonid avalduvad tõe mõistmise ja maailma religioosse tajumise kaudu. Esmapilgul on need lepitamatud vastased. Kui aga veidi süveneda, siis on nii loba ateistlikest vaadetest kui ka „mõistuse ohverdamise“ epateerivad nõuded lihtsalt elu ühe ja sama loomupärase alge kaks äärmuslikku nähtust. Ja senikaua kuni vasak poolkera „peksleb” vastu teda ennast kujutavat peeglit, suutmata ületada maailmu eraldavat PIIRI, räägib ta järjepanu ateismist, maailma füüsikalistest alustest, kiirustest, mis ei saa ületada valguse kiirust, ruumist ja ajast kui meie oleluse keskkonnast, mõistmata isegi nende teisejärgulisust LOOJA TEADVUSE suhtes, Looja suhtes, kes on selles maailmas kõik loonud ja kellega nad on seotud samamoodi nagu tagajärg põhjusega.

ISBN

9789949017294

ILMUMISAASTA      2021
KEELeestikeelne
FORMAATKõvakaaneline
LEHEKÜLGI459 lk
MÕÕT218x159x34 (mm)
TÕLKIJAAllar Sooneste
KIRJASTUSPortaNova OÜ

 

MAAILMA LOOMINE - PÄÄSTA MAAILM ENDA ÜMBER triloogia 3. osa

 

AUTOR: ARKADY PETROV

Inimene asub maailmakõiksuse homöostaasi seisundis. Tema teadvuse kaudu fokuseerub reaalsus. Ja inimese iga tegu, kogu tema tegevus peegeldub oleluse globaalsetel tasemetel, kus aatomite ja rakkude rollis on planeedid, tähed, galaktikad. Kõik meie ümber on elav. Universum on meie ja teie oleluse globaalne organism. Kui me seda mõistame ja tunnistame, muutume SUREMATUKS. Seejuures just nimelt meie füüsilises kehas. Seda sellepärast, et surematu oleluse tähtsaim tingimus on adekvaatne käitumine. 

Kõik elu vormid on seotud oma eksistentsi lähtega – inimese teadvusega. Olles küll sellega põhjuslikult seotud, on neil vormidel siiski oma peamiselt informatsioonilis-energeetilise struktuuri tõttu inimesega võrreldes teistsugused analüüsimise, reageerimise, mõjutamise võimalused. Kõik ekstrasensoorsete imede efektid on seotud just nimelt nende teie teadvuse olemuse tahkudega. Kuid need pole midagi võõrast ega kõrvalist, need on teie isikliku teadvuse elemendid kogu Universumi teadvuse ühtses väljas, nagu süda organismis, nagu rakud südames, nagu molekulid rakkudes ja nagu aatomid molekulides. 

ISBN

9789949017300

ILMUMISAASTA      2021
KEELeestikeelne
FORMAATKõvakaaneline
LEHEKÜLGI478 lk
MÕÕT218x159x36 (mm)
TÕLKIJAAllar Sooneste
KIRJASTUSPortaNova OÜ