NAISELIK VÄGI

Naiselikku väge valdav naine on õnnelik!

 

AUTOR: DMITRI VERIŠTŠAGIN

Dmitri Verištšagin on vene uurija, kes lõi koos kolme kolleegiga 1980 aastatel Nõukogude Liidus salajases psüholoogia uurimislaboris metoodika, kuidas iga inimene võib arendada välja temas seni varjul olnud võimed. Praegu on need teadmised levima hakanud juba kogu maailmas. Seda raamatusarja on tõlgitud kümnetesse eri keeltesse ja müüdud miljonites eksemplarides.

 

ISBN9789949389766
ILMUMISAASTA      2016
KEELeestikeelne
FORMAATPehmekaaneline
LEHEKÜLGI174 lk
MÕÕT210x138x10 (mm)
TÕLKIJAOlga Mitt
KIRJASTUSOpiusTao OÜ

Hind 15 € 

Meie suhtlemisest 10% toimub verbaalselt ja 90% mitteverbaalselt, 10% teadlikult ja 90% teadvustamata. Selles raamatus on harjutused, kuidas õpetada enda teadvustamata minale mitteverbaalset kommunikatsiooni. Selle kaudu õpime maailma teisiti tunnetama ja ka meid hakatakse hoopis teisiti vastu võtma. See raamat on naiselikust väest - see on salapärane fenomen, mida on raske defineerida, kuid mille olemasolu või puudumist me kõik kohe tajume.

Raamat “Naiselik vägi” on kirjutatud armastusega Teile, tuues välja naiseliku isikupära ja omadused. Ta aitab avada kogu Teie imelise väe ja kordumatu naiseliku energia, mis on juba muinasajast ligi meelitanud kuningaid ja rüütleid.

Sellist väge, mis loob armastust ja harmooniat selles maailmas…