SUVEKOOL - II

ENESESUGESSIOON JA HÜPNOOS

Kursusel osalemiseks peab olema läbitud MEISTERKLASS I

NB! Kursuse algus on muutunud! Kursus algab 14.09.2020


 

IIKA keskus asub uutes ruumides TÖÖSTUSE 48a, Tallinn, III korrus, saal 303


 


Mis on IIKA keskuse suvekool? 

Suvekool on võimalus korraldada ühekordseid kursuseid, mis ei ole mahtunud koolitusprogrammidesse. See kursus on Meisterklassi I programmis oleva Hiilerluse hüpnoosiosa laiendus. Miks see laiendus? Laiendus sellepärast, et koolitusprogrammi hüpnoosiosa oli väga põgus ja paaritunnine sissejuhatus hüpnoosi. Laiendus sellepärast, et sellel teemal on kogunenud väga palju isiklikke kogemusi sugessiooni, hüpnoosi ja ka mõttelise hüpnoosi praktikas, mida tahaks kindlasti jagada, aga mis ei ole mahtunud koolituspäeva sisse. 

See kahepäevane koolitus sisaldabki Ylari väärtuslikke kogemusi ja tähelepanekuid, millest raamatud ei kirjuta. Selle kahe päeva jooksul jõuame teha ka praktilisi harjutusi, et õpitu lihtsamalt enda argipäeva tuua.


 

Kursuse Enesesugessioon ja Hüpnoos ajakava

  1. päev: Esmaspäev 14.09.2020 kell 10:00-17:00
  2. päev: Esmaspäev 05.10.2020 kell 10:00-17:00

Kursuse hind on 340 €


 

Kursust juhendab Ülar Lindepuu

 

Kursusel osalemiseks peab olema läbitud MEISTERKLASS I

Kursusele saab registreeruda all oleva registreerimisblanketi kaudu ja kursusetasu laekumine IIKA Eesti OÜ arvele tagab koha kursusel. Kohtade arv on piiratud. On juhtunud, et broneeritakse koht, aga kursusele ei tulda, sellepärast on jäänud uksetaha need, kes on tõeliselt tahtnud tulla. 

Täname mõistva suhtumise eest!

Kursuse eest tasumise juhendid saate registreerimisplanketi saatmise järel ekraanilt ja need saadetakse ka teie e-posti.

Registreerumine kursusele "Enesesugessioon ja Hüpnoos"