SUVEKOOL

ELIKSIIRID, NÕIAROHUD JA TEADVUSE PARALLEELMAAILMAD


Meie tavapärast arusaama maailmast kujundab inimmõistus, meile harjumuspärane ajusagedus, mis kujundab meile pildi maailmast.

Erinevatel sagedustel eksisteerivad erinevad maailmad. Kahepäevase koolituse jooksul sukeldume nähtamatusse maailma, mida kasutasid nõiad, maagid, teadjad eliksiiride ja nõiarohtude valmistamisel.

 

Eliksiirid ja nõiarohud olid erakordselt tugeva maagilise mõjujõuga. Nõiad oskasid rännata erinevate sagedustega maailmades ja leida üles väge ja elujõudu.

Kursusel räägime sellest:

  • kuidas lülituda erinevate paralleelmaailma sagedustele,
  • kuidas nendes maailmades turvaliselt rännata,
  • kuidas seda elujõudu leida ja siduda erinevate rohtudega,
  • kuidas nõiad suhtlesid puude ja taimedega
  • teeme kahe päeva jiooksul hulgaliselt praktilisi harjutusi

 

 

KURSUST JUHENDAB ÜLAR LINDEPUU

 

Ülar Lindepuu on sündinud Eestis, kuid pikka aega juba elanud soomes. Ta on üle 20 aasta omandanud teadmisi ja oskusi Venemaa parimatelt ravitsejatelt ja selgeltnägijatelt. Inimeste ravimise kogemuste ja sügavalt omandatud teadmiste põhjal on ta  välja töötanud ja arendanud oma kokkuvõtliku programmi, kuidas enda sees ja universumis leiduvad tarkused lihtsate vaimsete tööriistadega omandada. Ülar on oma taedmisi jaganud pikki aastaid Soomes ja nüüd ka Eestis.
Oma teadmisi käib täiendamas Ülar ka käesoleval hetkel ja plaanib veel palju tarkusi ka eesti huvilisteni tuua.

KELLELE KURSUS ON MÕELDUD

 

Koolitusele pääsevad algkursusel "Mõtte salajane jõud..." osalejad. Koolitus on eelkõige neile kes on valmis muutma harjumuspäraseid mõttemustreid.

 

Kursust korraldatakse Suvekooli raames 1 kord aastas ja järgmine Suvekool stardib aastal 2020.