SUVEKOOL - I

EESTI TARO HING - SUUR ARKAAN


 

Jätkukursuse algus on 10.01.2021


  

Kursuse Eest Taro Hing - Jätkukursuse ajakava

 1. päev: Pühapäev 10.01.2021 kell 10:00-17:00
 2. päev: Pühapäev 31.01.2021 kell 10:00-17:00
 3. päev: Pühapäev 21.02.2021 kell 10:00-17:00
 4. päev: Pühapäev 14.03.2021 kell 10:00-17:00
 5. päev: Pühapäev 04.04.2021 kell 10:00-17:00
 6. päev: Pühapäev 25.04.2021 kell 10:00-17:00
 7. päev: Pühapäev 16.05.2021 kell 10:00-17:00
 8. päev: Pühapäev 06.06.2021 kell 10:00-17:00
 9. päev: Pühapäev 20.06.2021 kell 10:00-17:00

Meie tavapärast arusaama maailmast kujundab inimmõistus, meile harjumuspärane ajusagedus, mis kujundab meile pildi maailmast.

Erinevatel sagedustel eksisteerivad erinevad maailmad. Viie koolituspäeva jooksul sukeldume Suure Arkaani nähtamatusse maailma, mida on kasutatud aastatuhandeid, mõistmaks inimese sisemaailma keerdkäike. Inimesed elavad oma reaalsust mõistmata oma tegelikke võimalusi. Olen kuulnud paljusid inimesi väitmas, et nad saatuse vastu ei saa. Väga palju elus toimub vastavalt meie otsustele ja kui inimene on otsustanud olla saatuse vang, siis kaartidel on väga lihtne sellisele inimesele ennustada, sest saatus on kõik paika pannud.

Teine lugu on teadlikku elu elavate inimestega. Inimene, kes on võtnud oma elu eest vastutuse, mõistab põhjus-tagajärg mõjusid. Hästi iseloomustab põhjus-tagajärg mõjusid „seda mida külvad, seda ka lõikad“. Kui ei meeldi see, mida lõikama pead, siis tuleb teha endas muutus, et paremat saaki saada. Iseenese kaudu muutust otsivatele inimestele ongi Taro kaardid ideaalseks juhatuseks sisemaailma muutmiseks.

Mida koolitusel teeme?

 

Koolitusel „Eesti Taro Hing – Suur Arkaan“ loome ühenduse Taro teadvusega ja laseme kaartidel enda kaudu rääkida.

Mida see tähendab? Taro kaardipakk koosneb inimese mõttemaailma arhetüüpidest.

Mida see veel tähendab? Kui kunagi alustajana sain kontakti Taro teadvusega, siis küsisin sellelt teadvuselt: kuidas Taro ennustussüsteem tekkinud on? Seletus oli tegelikult lihtne ja loogiline. Alguses Taro kaardid olid lihtsalt mängukaardid. Tuletage meelde, kuidas te kaardilauas kaarte mängite. Kaardilauas, mängu aeg tekib omapärane atmosfäär, mis justkui lülitab teid välja muust maailmast ja tihti unustamegi selleks hetkeks ära muu maailma. Tihti kaardimängu nimetataksegi hasartmänguks, sest see viib endaga justkui kaasa ning tekitab hasarti. See kaasaminek ongi ühinemine kaardimängu teadvusega ja mänguajal tekkinud emotsioonid (võidurõõm, pettumused jne.) salvestusid sinna teadvusse. Aegad jooksul on see teadvus kogunud kokku kõik inimpühholoogia ja mõttemaailma arhetüübid kaartidel olevatesse kujunditesse.

Kursusel õpime töötama Taro kaardisüsteemi teadvusega ja nende kujunditega, ennast teadvusse lülitama ja sealt välja lülitama. Koolituse ajal iga osaleja loob Taro teadvusega oma isikliku suhtlussüsteemi, mida hiljem on lihtne kasutada.

Taro teadvuse on loonud inimesed ise oma emotsioonide ja mõtetega, seega see on kõige parem tööriist rääkimaks inimese mõtetest  ja tegudest. Selle kaudu on lihtne saada vastuseid, miks me just niimoodi käitume ja reageerime. Seeläbi on võimalik ka leida vastuseid, sellele mida me endas muutma peame. Sest, kui tahame muuta maailma, siis on mõistlik alustada iseendast.

 

Taro kaardid on erakordselt tugeva maagilise mõjujõuga. Teadjainimesed oskasid Taro teadvuse kaudu rännata erinevate sagedustega maailmades ja leida üles väge ja elujõudu.

Kursusel räägime sellest:

 • kuidas lülituda erinevate paralleelmaailma sagedustele läbi Taro teadvus,
 • kuidas nendes maailmades turvaliselt rännata,
 • kuidas leida elujõudu ja siduda seda erinevate elusituatsioonidega,
 • kuidas me tegelikult suhtleme ümbritseva maailmaga ja miks erinevad inimesed reageerivad erinevalt samadele sündmustele.
 • teeme viie päeva jooksul hulgaliselt praktilisi harjutusi, meditatsioone ja rännakuid

Kellele see koolitus on?

 

Kursusele osalemiseks ei nõuta mingit ettevalmistust, on oodatud alustajad, edasijõudnud ja profid. Jaa, see koolitus ongi inimestele, kes on huvitatud sisemisest muutusest ja arengust.

 Oleme võimaldanud kursusel osalemise kohapeal IIKA keskuse uues seminariruumis ja koolitusel saab osaleda ka samaaegselt seminariplatvormi ZOOM vahendusel omas kodus.


 


 

Kursust juhendab Ülar Lindepuu

 

Ülar Lindepuu on sündinud Eestis, kuid pikka aega juba elanud soomes. Ta on üle 20 aasta omandanud esoteerilisi ja parapsüholoogia alaseid teadmisi ja oskusi. Pidanud mitmeid aastaid esoteerilist raamatukauplust ja asutanud aastal 2007 Parapsüholoogia uurimuskeskuse Turus. Inimeste ravimise kogemuste ja sügavalt omandatud teadmiste põhjal on ta  välja töötanud ja arendanud hulgaliselt kooliusprogramme programmi, kuidas enda sees ja universumis leiduvad tarkused lihtsate vaimsete tööriistadega omandada. Ülar on oma taedmisi jaganud pikki aastaid Soomes ja nüüd ka Eestis. 

Koolitus Taro Eesti hing on tegelikult alguse saanud Soomes raamatukaupluse aegadest kus Ülar korraldas koos ühe soome tuntuima Tarot tõlgitsejaga Tuula Huhtalaga meditatsiooniseeria tutvumiseks Tarot teadvusega. 

Mõned aastad tagasi tekkis idee vaadata Tarot teadvusega läbi eesti ajaloo ja kultuuri inimese hingemaailma. Ja niimoodi see koolitus alguse saigi.

Registreerumine kursusele Eesti Taro Hing - Jätkukursus

IIKA keskus asub uutes ruumides TÖÖSTUSE 48a, Tallinn, III korrus, saal 303