TEERÄNNAK

Teerännak toimub 10.02.2020 algusega kell 18:00

Teerännak ei kujuta endast paljast teelürpimist, see on rännak sügavale oma sisemaailma ja endast teadlikuks saamist. Teadlikuks saamine võimaldab märgataval määral kohendada materiaalset ja tervislikku heaolu.

Minult on tihti küsitud, mis on Teerännak. Sellest võiks palju rääkida. Teejoomine on ausees väga paljudes kultuurides, aga mõnes kultuuris on teejoomine Pühaks Rituaaliks kujunenud. Seega teejoomise tavasid on sadu, kui mitte tuhandeid.

Meie teejoomise üritus on kujunenud Teerännakuks, kus teejoomise ringi kaasatakse kõrgema vaimse teadvuse tasandid ja selle tasandi kaasabil sukeldume sisemise maailma piirangute avastamisse ehk teadlikuks tulemisse. Teadlikuks tulemine võimaldab märgataval määral kohendada füüsilist ja tervislikku heaolu.

Ka tihti on küsitud, mida selline teejoomine maksab, sest iga ürituse korraldamisega kaasnevad kulutused? Teerännakul osalemise eest tasu ei küsita, igaüks saab tasuda selle väärtuse kohaselt mida ta sellelt ürituselt sai.

Teerännakuga alustame 10.02.2020 kell 18:00 ja teejoomine võib kesta umbes 2-3 tundi.

Kuidas tulla kohale? Asume aadressil Ahtri 12/Jõe 9, liftiga 6. korrusele, liftist väljudes vasakpoolne koridor (uksel vajutage summerikoodi 86), seejärel saal nr 86 (uksel on silt IIKA Eesti OÜ).

Teerännakule võivad tulla kõik sõltumata vanusest, soost või koolitusest. Teretulnud on kõik, kes elu avardavaid võimalusi paremini tundma õppida soovivad.


 

TEERÄNNAKUT JUHENDAB YLAR LINDEPUU

Selleks, et varuda piisavalt teed ja teejoomise nõusid, on hea kui registreerite ennast eelnevalt alloleva regisreerimisblanketi kaudu.

 

Teretulemast!

 


 

Registreerun Teerännakule 10.02.2020