TEERÄNNAK


TALLINNAS

Teerännak toimub neljapäeval 11.11.2021 algusega kell 17:30

Teema: Mida hirmud tulevad meile rääkima

Teerännakut juhendab Ylar Lindepuu

Osalemiseks registreeru siit

  

Teerännak ei kujuta endast paljast teelürpimist, see on rännak sügavale oma sisemaailma ja endast teadlikuks saamist. Teadlikuks saamine võimaldab märgataval määral kohendada materiaalset ja tervislikku heaolu.

Minult on tihti küsitud, mis on Teerännak. Sellest võiks palju rääkida. Teejoomine on ausees väga paljudes kultuurides, aga mõnes kultuuris on teejoomine Pühaks Rituaaliks kujunenud. Seega teejoomise tavasid on sadu, kui mitte tuhandeid.

Meie teejoomise üritus on kujunenud Teerännakuks, kus teejoomise ringi kaasatakse kõrgema vaimse teadvuse tasandid ja selle tasandi kaasabil sukeldume sisemise maailma piirangute avastamisse ehk teadlikuks tulemisse. Teadlikuks tulemine võimaldab märgataval määral kohendada füüsilist ja tervislikku heaolu.

Ka tihti on küsitud, mida selline teejoomine maksab, sest iga ürituse korraldamisega kaasnevad kulutused? Teerännakul osalemise eest tasu ei küsita, igaüks saab tasuda selle väärtuse kohaselt mida ta sellelt ürituselt sai.

Koguneme 11.11.2021 kell 17:30, Teerännakuga alustame umbes kell 17:40 ja teejoomine võib kesta umbes 2-3 tundi.

Kuidas tulla kohale? Asume uuel aadressil Tööstuse 48a, III korrusel, saal 303, välisukse sissepääsu summeri kood on 1303 (ära vajuta mingit muud nuppu koodi järele).

Teerännakule võivad tulla kõik sõltumata vanusest, soost või koolitusest. Teretulnud on kõik, kes elu avardavaid võimalusi paremini tundma õppida soovivad.


 

Selleks, et varuda piisavalt teed ja teejoomise nõusid, on hea kui registreerite ennast eelnevalt alloleva regisreerimisblanketi kaudu.

 

Teretulemast!

 


 

 

NB! Tänane teerännaku grupp on täis!

 


 


 

IIKA keskus asub uutes ruumides Tööstuse 48a, Tallinn, III korrus, saal 303


 

Facebook-sivun näyttäminen ei onnistunut. Tarkista markkinointievästeiden hyväksyminen ja selaimen yksityisyysasetukset.